+420 731 238 899
veronika@svatebniguru.com

Svatba na statku

Svatbu všechny páry vnímají jako velmi důležitý, výjimečný den, její realizace už ale dávno nemusí být nutně v tradičním duchu. Trendem současné doby je prožít svatební víkend originálně, na všech možných zajímavých místech, které naše krásná země nabízí. Po zámecké romantice si stále větší oblibu získává také návrat k tradicím – realizace svatby na statku.

Malebné prostředí českého venkova poskytuje nádhernou kulisu pro tak významný den, jakým svatba je. Nabízí různé výhody, díky nimž se Váš velký den stane opravdu nezapomenutelným. A zkuste si představit ty nádherné svatební fotografie pořízené uprostřed přírody!

Nikdo a nic vás neruší

Jestliže se rozhodnete pro svatbu na statku, můžete si být jisti naprostým soukromím. Nikdo a nic zvenčí Vás nebude po celou dobu rušit, o to se postará dispozice statku i ochotný personál. Během pobytu je zpravidla celý objekt včetně dvora a zahrady jen Váš a tak není divu, že je o statky takový zájem.

Vzhledem k tomu, že statky bývají na celkem odlehlých místech, tak ani Vaše svatební veselí nenaruší klid místních obyvatel. Nemusíte se tedy nijak omezovat a můžete si svůj den opravdu užít.

Svatba šitá na míru

Svatba na statku může mít mnoho podob a tak není divu, že oslovuje značné množství zasnoubených páru a pro budoucí nevěsty se právě svatba na statku stává tou vysněnou. Okouzlující prostředí bývá ideálním nejen pro milovníky přírody, ale také pro věčné romantiky i volnomyšlenkáře. Sweet bary v rustikálním stylu, pánské nebo degustační koutky zapadající do konceptu svatby mohou být nápadité a na statku skvěle zapadnou, stejně jako trendy dekorace lapače snů.

Vhodný statek hledejte opravdu pečlivě, aby vše proběhlo tak, jak si přejete vy. Ve chvíli, kdy se pro svatbu na statku rozhodnete máte totiž na výběr z široké škály a specifika jednotlivých míst se mohou značně lišit. Někde o Vás budou pečovat od začátku plánování, jinde zase můžete prosadit svůj vlastní styl, kreativitu a stvořit tak něco, co o Vás něco vypovídá. Statek Všetice Vám nabídne naprostý luxus a romantiku v rozlehlém areálu a na statku U Nás se budete cítit jako bohém v útulném a půvabném prostředí.

Nebojte se zeptat

Aby svatba proběhla podle Vašich ideálů, je potřeba se ptát. Nebojte se zeptat na cokoliv, žádná otázka není špatná a při každé jste blíže přesnější představě o Vašem svatebním dni. Ověřte si následující:

  • – Kapacita pro obřad, hostinu, večerní párty
  • – Pronájem od kdy (i hodinově) do kdy a co všechno zahrnuje
  • – Další možné náklady (prodloužení prac.doby obsluhy, ohřevné lampy, dekorace, korkovné, úklid areálu aj.)
  • – Kapacita ubytování, možnosti ubytování v okolí
  • – Noční klid, hluk a cokoliv jiného, co by Váš den mohlo omezit
  • – Zkušenosti a reference

Nebojte se snít a přetvářet své sny ve skutečnost! Statků nám dnes a denně přibývá, probíhají rekonstrukce, zkrášlují se a snaží se plnit sny. Najděte statek, který Vám umožní užít si Váš den naplno se vším všudy.