Koordinace svatby

Nejdůležitější část mé práce. Vrchol celého plánování. Měsíce příprav……. a teď to všechno musí klapnout na jedničku, vše musí vypadat krásně a jít podle plánu. Je to adrenalin, který ale vždycky stojí za to! 🙂 Samotná koordinace pro mě bývá náročnější než plánování celé svatby, protože za pár hodin musím získat informace, které si při plánování střádám po celý rok. Musím poznat Vás, vcítit se do toho, co je pro Vás důležité, na čem nejvíce záleží a třeba i jaké jsou vztahy v rodině.

NEJČASTĚJŠÍ OTÁZKY

Rezervace na samotné koordinování svatby přijímám vždy od začátku nového roku, ve kterém je svatba plánovaná.

Ano, dokonce ji považuji za nezbytnost. Je důležité se vzájemně poznat a vědět, že jsme na stejné vlně. Stanu se součástí jednoho z nejkrásnějších dnů Vašeho života, tak je potřeba se ujistit, že jsme pro sebe ti praví!

Záleží především na velikosti svatby, ale také na harmonogramu a množství úkolů, které je potřeba zvládnout. Od toho se odvíjí totiž počet koordinátorek. Zpravidla se však cena pohybuje kolem 7.500Kč

Na nezávazné schůzce se můžeme potkat v jakékoliv části Prahy, případně Praha-východ a nebo také on-line přes FaceTime/Skype/Messenger atd…. Nejdete ke zkoušce, takže žádné přípravy nepotřebujete, dáme si něco dobrého k pití, popovídáme si o tom, co plánujete, v jaké jste fázi, i o mé práci. Já si všechno poznačím a pokud se domluvíme na spolupráci, obdržíte ode mě plán svatby a harmonogram, který společně projdeme na schůzce před svatbou.

Svatbu koordinuji bez ohledu na čas strávený na svatbě. V takovém případě bych kolikrát musela odjet od nedokončené práce a to není můj styl. Zpravidla jezdím ráno k přípravám a končím s prvním tancem, ale není výjimkou i jiný časový harmonogram. Den si pro Vás v každém případě rezervuji celý, proto se cena při požadavku na koordinaci pouze obřadu nemění.