Organizace svatby

Dlouhá cesta a vždy, opravdu vždy srdeční záležitost!

Navrhnu design a styl svatby, který podtrhne podstatu vybraného svatebního místa a bude v souladu s celkovým konceptem Vaší svatby. Vybereme spolu vše, co bude nejen potřebné, ale také praktické nebo jednoduše hezké 🙂 Já navrhnu, ale vy si vždy vyberete, poslední slovo bude to Vaše. Vezmu na sebe tolik, kolik bude potřeba a nechám Vás užít si, to, co si užít budete chtít. Potkáme se v momentě, kdy se zrodí představy a rozloučíme teprve až když je proměním v realitu.

NEJČASTĚJŠÍ OTÁZKY

Ideálně ihned po zasnoubení nebo v momentě, kdy jste se prostě pro tuto službu rozhodli. Zpravidla však čím více času máme, tím více možností se nabízí.

Ano, a je opravdu důležitá. Je důležité se vzájemně poznat a vědět, že jsme na stejné vlně. Stanu se na čas součástí Vašeho života, tak je potřeba se ujistit, že jsme pro sebe ti praví!

Na nezávazné schůzce se můžeme potkat v jakékoliv části Prahy, případně Praha-východ. Dáme si něco dobrého k pití, popovídáme si o představách, potřebách, možnostech. Já si všechno poznačím a pošlu Vám vše i s kalkulací v brzkých dnech do e-mailu

To záleží vše na tom, jaké máte o Vaší svatbě představy. Ne, neberu jako odpověď a vždy pro Vás mám řešení, součástí tedy může být obrovská škála věcí, dodavatelů i drobností, které pro Vás zajistím.

Určitě! Částečná organizace je také možná! Součástí je vždy konečná koordinace svatebního dne.

Tady je to hodně individuální a vše závisí na tom, jaké máte představy, do jakých detailů vše budeme řešit, jak velká svatba to bude a tedy i zda svatbu zvládnu koordinovat sama či bude potřeba druhá nebo třetí koordinátorka. Cena celkové organizace (vč.koordinace) se pohybuje od 26.000Kč výše.