+420 731 238 899
veronika@svatebniguru.com

Zkouška obleku při překážce COVID 19 aneb zvládneme to!

Nelehká situace s koronavirem se dotkla nejen fotografů, floristik, ale i mnohých půjčoven i prodejen svatebních šatů či pánských obleků. Zkouška obleku proto může být v současné chvíli překážkou, proto, aby se svatba konala, byť jen v menším povoleném počtu. Jak to řeší SuitsUp půjčovna pánských obleků na míru se můžete dozvědět níže. SuitsUp přišli se skvělým nápadem, s možností užít si důležitou akci v luxusním obleku za dostupnou cenu. Popravdě řečeno, tak jako nevěsta už stejné svatební šaty neoblíkne, tak často i pánové oblek ze své svatby nepoužijí mnohokrát. Nabízí se tedy možnost oblek pouze zapůjčit a SuitsUp je na to jako dělaná. Zajistí pro Vás celý outfit, dle jejich slov od hlavy až k patě s veškerými doplňky 🙂 Oblek bude na míru přímo pro Vás a nemusíte vybírat jen ze sestaveného, můžete totiž i kombinovat a vytvořit si tak vlastní look a cítit se díky tomu přirozeně.

Aktuálně je situace taková jaká je a tak výběr a zkouška obleku může být jednou z překážek. Nevíme, jak se situace vyvine, ale pokud jsme stále v situaci, kdy čekáme, co bude, nechceme řešit oblek týden před svatbou. Jak tedy postupovat a jaké jsou možnosti, když všechny obchody jsou v současné chvíli uzavřené? Na to jsem se zeptala právě společnosti SuitsUp.

zkouška obleku

„Ruší se vám nebo přesouvají akce? Jakým způsobem postupujete?“

„Řešíme nejen zrušené či posunuté objednávky, ale také intenzivně přemýšlíme, jak bychom mohli SuitsUp přiblížit zákazníkům i v této době.

Spustili jsme novou službou Vyzkoušej zdarma, která by mohla svatebčanům usnadnit cestu ke splněnému snu i přes momentální překážky. Vzhledem k tomu, že kamenné prodejny a krejčovství jsou zavřená, spousta ženichů ještě nemá vyřešený svatební oblek a termíny svateb jsou nejisté, je možné si oblek SuitsUp vyzkoušet v pohodlí domova – zdarma a zcela nezávazně.

„Tak to je skvělé! Určitě mnoho z nás tuto službu ocení a oblek zkusí! Jak tedy funguje ta zkouška obleku?“

Jak to funguje:

1.Zákazník si na našem webu vybere svatební oblek, případně další gentlemanské doplňky

2. Na http://www.suitsup.cz/vyzkousej-zdarma si objedná zkoušku obleku u sebe doma

3. Poskytne nám pár údajů (mír) o své postavě

4. Až domů doručíme oblek upravený na míru, zákazník bude mít 2 dny na vyzkoušení, poté si ho vyzvedneme

5. Pokud bude zákazník spokojen, dá nám vědět termín svatby a rezervujeme termín vyzvednutí obleku

6. Platba probíhá až při vyzvednutí obleku

Je to opravdu snadná, rychlá a bezpečná cesta k získání svatebního outfitu pro ženicha i za těchto omezených podmínek. K dispozici je fit specialista 24/7 na telefonu, chatu, dokonce připravujeme video chat!“

„A co svatby, které už jsou domluveny? Jak je to s posunem termínu?“ 

„Co se týče již domluvených termínů svateb, u nás není žádný problém termín přesunout nebo rezervaci pozastavit s tím, že bohužel nikdo neví, jak se situace bude vyvíjet. Na všem se dá domluvit a samozřejmě žádné finanční kompenzace po našich zákaznících nepožadujeme. Náš provoz není nijak omezen. Jsme tu pro Vás.“

Jsem velmi potěšena, jak mí kolegové z oboru, mnozí dodavatelé v dané situaci postupují a vychází vstříc mně, mým klientům i dalším snoubencům a snaží se najít cestu, jak vše dotáhnout do zdárného konce : ) Děkuji!