+420 731 238 899
veronika@svatebniguru.com

Fotograf vám dodá fotografie, floristka květiny, kameraman video, co vám ale dodá svatební koordinátor?

Svatební koordinátorku lze přirovnat k profesi dirigenta. Stojí tam, ladně mává pažemi a přitom by nikdo nevěřil, že na sobě nese tíhu celého orchestru. Stejně tak tam bude stát vaše koordinátorka nebo kamarádka a ladnými pohyby dožene každého včas na své místo tak, že si ani nevšimnete, že někdo ze svého místa vybočil a schylovalo se ke “katastrofě”.

Bez koordinátorky všechny povinnosti padají na vás, vaši rodinu nebo přátele. Zvládnete to? Samozřejmě že ano! Druhá otázka je však… Chcete? Chcete ve svůj jedinečný den řešit, aby někdo vyzvedl fotografa, který zabloudil? Aby někdo zavolal floristce, protože už tu měla být? V horším případě, že Váš DJ nemůže dorazit nebo nemůže hrát venku kvůli dešti… Chcete být od rána na telefonu? A co teprve koordinace svatebčanů, kdo jim poví, kde mají sedět, kudy mají jít, kam po obřadu, aby vytvořili špalír a neutekli na hostinu…?


Koordinace nebo organizace?

Koordinování svatebního dne bez předchozí organizace bývá pro koordinátorky často velmi těžká práce : ) Musíme si za malou chvíli vytvořit představu toho, co vy jste plánovali po celý rok a sjednotit se s dodavateli s nimiž nemáme žádné předchozí zkušenosti ani doporučení. Nicméně pro vás je koordinace svatebního dne úžasná věc, jste-li organizačně schopní a na celý proces máte čas. Do Vaší svatby jste plně zapáleni, pracujete, ladíte detaily a v den D to vypustíte z hlavy a přesunete všechny ty informace na koordinátorku, která zajistí, aby Váš den vypadal a proběhl přesně podle vašich nejtajnějších snů.

Organizace svatby je komplexnější systém, kdy by se koordinátorka měla pomalu stát Vaší kamarádkou. Pomáhá s organizací celé svatby dle Vašich představ.  Koordinátorka za vás nevybere šaty, květiny ani pozvánky, tyhle radostné chvilky vám zůstanou stoprocentně zachované, jen vás zbaví stresu a velké práce kolem zařizování, mailů, kontroly a konečných dotahování detailů. Nebudete muset myslet na to, že pozvánky se mají odeslat nebo že ještě nemáte kapelu, správná koordinátorka pohlídá každý detail vaší svatby.