+420 731 238 899
veronika@svatebniguru.com

Svatba Veroniky a Jaroslava

Svoje „Áno“ si Veronika a Jarko řekli trochu dál od domova než bývá zvykem, a to v Karlínském kostele sv. Cyrila a Metoděje.  Svatba se podařila podle představ. Počasí jim přálo, jako by bylo pro tento den přímo objednáno a i když malá nervozita hrála svou roli, všichni a všechno vypadalo perfektně. Od ruchu dění si svůj nezapomenutelný den prožili v klidu v rodinném kruhu, obklopeni těmi nejbližšími a svatbu spojili s svatební cestou v romantické Praze. Není nad to udělat si vše po svém, protože právě tak má svatba, tedy Váš den D vypadat.

„Keď začala hrať Aleluja, tak to bolo veľmi krásne a dojímavé a človek si tak uvedomí, že s kým je pred tým oltárom, prečo je pred tým oltárom. Bolo to veľmi pekné,“ popsala nevěsta, reportérka z TV JOJ, do kamery pro reportáž na TV JOJ.

Děkuji za velkou spolupráci a pronájem skvostné zimní zahrady v hotelu Trója, která mě hned při první návštěvě uchvátila svým romantickým a útulným vzhledem.

Moje velké díky také patří skvělé floristce Katce, která svou práci odvedla perfektně a připravila nádhernou svatební kytici pro nevěstu. Přesně podle mých přetlumočených představ nevěsty.

A také samozřejmě všem ostatním, kteří se se mnou na svatbě podíleli a pomohli vše dotáhnout do konce!

Svatba Veronika a Jaroslav