+420 731 238 899
veronika@svatebniguru.com

3 kroky v péči o sebe aneb jak se připravit před svatbou

Všemi různými médii se šíří zprávy o korona viru, řeší se přesuny svateb, polemizujeme a stojí nás to stres a nervy. Zkuste přijít na jiné myšlenky, pečujte o sebe před svatbou a neztrácejte naději ve své sny : ) Vizážistka Táňa Staňková z Komtessa Atelier radí, jak se před svatbou připravit a jak ve třech krocích o sebe pečovat.

Každá nevěsta touží být tou nejpůvabnější ženou právě v tak dlouho očekávaný den jako je její svatba. Moment, kdy budoucí manžel spatří svou budoucí ženu uchvácen a dojat, by si přála každá nevěsta : )

Proto, aby byl ,, wow efekt ,, co nejefektivnější je zapotřebí hned několik kroků . A dnes jsem si pro Vás připravila 3 nejzákladnější kroky v péči o Vás , kterou by si měla dopřát každá nevěsta před svatbou.

1.Péče o pleť

Aby bylo líčení perfektní, nestačí jen ruce vizážistky, která se jistě postará o Váš dokonalý make up, ale je zapotřebí vynaložit alespoň malou snahu. Tedy pokud chcete opravdu zazářit : ) .

Proto má  rada zní:

Pleť by měla být v dobré kondici , opečovávána, pravidelně čištěna od nečistot, porů a černých teček. Měla by působit svěže, být hydratována a nejlépe bez suchých šupinek, které by mohlo v líčení dělat neplechu. Ideální je pravidelná péče několik týdnů před svatbou. Věřím, že se budete cítit i Vy skvěle a vizážistce tím mnohé ulehčíte. Za odměnu bude Váš make up ještě zářivější!

2.Úprava obočí

Obočí je nedílnou součástí vzhledu. Je to takový ,,rám,, obličeje a jeho tvar dokáže dělat divy.

Asi se ptáte, kdy je potřeba úprav? My vizážistky dokážeme kouzlit s barvami,štětečky a namalovat Vám i to co nemáte, ale … Ne vždy a každému dokážeme pomocí líčení změnit úplně všechno.

Pokud máte obočí nesouměrné, přerostlé , nebo zašedlý odstín od starého permanetního make upu, pak je na čase s tím něco dělat.

V okolí obočí by neměli být přebývající chloupky, mělo by být upravené do tvaru příslušnému Vašemu obličeji. To zda se rozhodnete pro radikální změnu, nový permanentní make up a svěříte se do rukou profesionálů je na Vás. Já osobně to doporučuji návštěvu kosmetičky každé nevěstě a hlavně s předstihem : ) .

3.Péče o vlasy

Ani v péči o vlasy nesmíme zahálet. Odstín a barva vlasů je zásadním vodítkem pro rozhodování a výběr barev i v líčení. Jestliže se chystáte k radikální změně odstínu barvy vlasů, nezapomeňte to zkonzultovat i s Vaší vizážistkou.

Vlasy by měli být před svatební zkouškou myté nejlépe dva dny předem a to bez použití olejíčků. Doporučuji použít klasický šampon, kondicionér a masku, ale rozhodně ne olejíčky. Taktéž před svatbou je tento postup stejný.

Vlasy by měli být opečovávané stejně jako pleť. V péči o vlasy věnujte pozornost hlavně zastřihování konečků a hydrataci.

V domácí péči si vlasy šetřte, zbytečně je nežehlete na 200 stupňů a hlavně nechoďte spát s mokrou hlavou : ) .

Pokud si vlasy pravidelně fénujete, doporučuji je chránit před teplem s použitím přípravku ,,heat protection,,.  Sušit jen do polusucha a nechat schnout spíše na vzduchu, aby vlasy nasákly, co nejvíce vody, kterou potřebují. Tyto rady platí především pro vlasy velmi suché, poškozené  častým a nevhodným barvením.

vizážistka svatba