+420 731 238 899
veronika@svatebniguru.com

Minulý rok jsem se na svatbě setkala s výzdobou, jejíž hlavním tématem byly právě tyto lapače snů, mandaly, kruhy života. A věřte, vypadalo to sktvostně! Skvěle doladí rustikální nebo boho svatbu a jejich vzhled uchvátí mnoho Vašich hostů.

Je jich všude dost k dostání, se sháněním si tedy nemusíte dělat hlavu, udělají z Vašeho dne něco extra a budete-li chtít, můžete v těchto pradávných amuletech najít i hlubší smysl než je dekorace svatby. Že patří nad postel a ne na zahradu? Tak to není tak úplně pravda. Tyto amulety jsou totiž již od pradávna nejen symboly pro ochranu spánku, ale také jsou nosiči štěstí a jsou pověstné vyzařováním pozitivní energie. Utváří pozitivní atmosféru a proto je můžete vidět v podstatě kdekoliv. Proč ne tedy na svatbě? : )

Každý lapač snů je tvořen kruhem symbolizujícím svět a vesmír a jeho vnitřek je propletený síťkou, která zachytává negativní energii a tu pozitivní pouští dolů přes peříčka. Dle různých legend lze také najít významy jednotlivých barev a sladit je s barvami svatby.  

Jejich velikosti jsou různé a proto si s tím můžete dostatečně vyhrát. Lapače můžou zdobit stromy v zahradě, slavobránu i svatební hostinu. Můžete je zakomponovat naprosto kdekoliv, ať už to bude nápaditý zasedací pořádek nebo budou zdobit slavnostní tabuli, budou vypadat naprosto impozantně.