+420 731 238 899
veronika@svatebniguru.com

SVATEBNÍ KONZULTACE

Nevíte si rady, kde začít? Máte problém s harmonogramem, místem na svatbu nebo prostě jen potřebujete pár rad? Jsem tu pro Vás! Pojďme si sednout do nějaké příjemné kavárny, kde můžeme vše v klidu probrat a najít přijatelné řešení. Někdy prostě nastanou chvíle, kdy toho na Vás může být až příliš a Vy máte pocit, že se nehnete z místa. Přijďte za mnou a já Vám pomůžu odrazit se od dna. Společně docílíme perfektního výsledku!

KOORDINACE SVATBY

Zvládli jste přípravy a průběh plánování svatby? V tom případě jsem tu pro Vás, aby jste konečně vydechli a ve svůj svatební den měli jedinou myšlenku “za chvíli vyslovím své ANO”! Je jedno, jak velkou svatbu jste si naplánovali, na každé je nespočet úkolů, které bude v den svatby třeba zajistit a Vy ať už jako nevěsta, nebo jako ženich to budete těžko mezi přípravami vyřizovat. Většinou to pak padá na hlavy nejbližší rodiny a věřte nebo ne, není to dobré. Místo upíjení welcome drinku, klábosení a seznamování se, běhají po resortu a myrtují, organizují, komunikují s dodavateli, zavěšují pom-pomy…. Zkrátka mají dost práce a starostí na to, aby si mohli vychutnávat současnou chvíli.

Co tedy bude mou náplní práce při koordinaci svatby?

Zkoordinuji dopravu ať už parkování nebo odjezdy, přejezdy.. Uvítám Vaše hosty a budu je informovat o průběhu. Vezmu si na starost myrty, vývazky, květiny pro maminky, něvěstu, družičky a připnu korsáže všem určeným můžům. Projdu si svatební uličku s Vaším tatínkem,maminkou i družičkami a zbavím je tím jakékoliv zbytečné nervozity : ) Vyřídím doklady s oddávajícím a budu prostředníkem mezi spuštěním hudby a příchodem družiček, ženicha i nevěsty. Předám hotovost Vašim dodavatelům, budu hlavním zdrojem poskytování informací, budu za Vás na telefonu pro dodavatele i hosty. Pomohu s rozmístěním dekorací, židlí na obřad, tiskovinami a mnohým dalším. Pomohu s usazením hostů při obřadě i koordinací celého obřadu. Zorganizuji špalír, pouštění holubiček, společné focení a cokoliv dalšího, co budete mít v plánu. Vaše hosty budu informovat a směřovat tam, kde to bude třeba. Svobodné slečny svolám na házení kytice a dohlédnu na to, aby nikdo nechtěně nepřišel o Váš první tanec. Doladím Vaše sweet bary, pánské koutky či cokoliv jiného. Každá svatba je individuální, proto i má práce v tento den je různorodá a není nic, na čem by se nedalo nějak dohodnout.

STYLING SVATEBNÍHO DNE

Každý den mě obklopují novinky ze světa svateb, sleduji trendy, učím se nové věci a nechávám se inspirovat.

Chcete romantickou, vintage, boho nebo třeba rustikální svatbu? Potom jsem tu připravena s hlavou plnou nápadů, která udělá Váš den dokonalým.

Toužíte, aby Váš svatební den měl šmrnc, jen si s tím ještě nevíte rady? Pak Vás ráda poznám a z Vašich přání usoudím, co bude to pravé ořechové.

ORGANIZACE SVATBY ANEB SVATBA NA KLÍČ

Nechte se hýčkat a užijte si každý moment plánování. Prozraďte mi své sny a já je splním! Tak nějak funguje organizace celé svatby. Záleží jen na Vás, do jaké míry budete chtít plánování předat mě jako Vaší svatební koordinátorce. Můžete na mě nechat návrh celkového designu svatby, výběr všech dodavatelů, nákup dekorací a tak dále nebo naopak na mě budete chtít přenechat pouze nějakou část plánování. Důležité pro mě je, aby jste se cítili lépe než jste si představovali : )

Chybí Vám přesvědčení, proč si nechat zorganizovat svatbu?

…V tom případě Vám ráda poukážu na důvody, kvůli kterým si mě klienti najímají.

Už jste přemýšleli nad tím, kolik věcí budete muset zařídit? Málo toho opravdu není a pokud nemáte ověřené dodavatele, věřte, že i tam se kolikrát hodně dlouho pozastavíte u zdlouhavých výměn e-mailů než se dostanete ke splnění Vaších představ. Čeká Vás v první řadě výběr místa, což zjišťuji je pro klienty často nejtěžším bodem plánování - vybírají, přebírají, zjišťují ceny, hledají dostačující ubytování a stráví tím více času než by chtěli. Zkuste si tedy představit, že máte nějakou představu (ať už je to louka, statek, malá/velká svatba, zámek, něco originálního..), kterou někomu sdělíte a on Vám podle toho zašle několik nejlépe odpovídajících lokalit…. A Pak si představte, že Vám matrika řekne, že v den, kdy máte zarezervované místo svatby Vás neoddá. Se mnou Vás nečeká stres, ode mě dostane řešení na vše, co z plánování Vašeho dne vyplyne!

Čekají vás příjemné dny

Se mnou na Vás můžou čekat jen a jen příjemné věci, což pro každého může znamenat něco trochu odlišného. Jste tvůrčí typ? Potom Vám ráda navrhnu různé DIY věci, které můžete na svatbu vytvořit, dám Vám mnoho tipů, co a jak vyrobit, co bude vypadat skvostně a co se bude hodit. Nebo jste pracovně hodně vytíženi a chcete dělat pouze nezbytné věci? Potom Vám ráda dohodnu hodiny tance, ochutnávku dortů a Vy se jen v dohodnutém termínu dostavíte k aktivitám.

Zatím se mi nestalo, že bych měla klienty, kteří si již nějakým plánováním svatby prošli a proto jsem tu pro Vás, abych Vám poradila, abych Vás nasměrovala a něco Vám i ušetřila. Uslyšíte ode mě vše, co může Vaši svatbu ještě posunout o level výše. Dozvíte se můj názor na věci, o nichž budete pochybovat, pokusím se Vám vymluvit věci, které nedopadají na svatbách dobře a naopak poradím, co by nemělo chybět. Na čem však záleží, je Vaše poslední slovo!

Jaké svatby organizuji?

Mnoho svatebních koordinátorů má vymezené hranice, které zpravidla znemožňují svatbám pod dvěstě tisíc korun si je najmout. Já si však myslím, že i s menší nebo levnější svatbou je plno práce a nevidím tak důvod, proč tyto klienty odmítat. Naopak bych stála o to, aby tak, jako v jiných zemích byl svatební koordinátor naprosto běžně poskytovanou službou, kterou si může dovolit každý z nás. Žádná svatba pro mě není moc malá a zároveň se nebojím velkých výzev. Nezáleží mi na velikosti svatby, nabírám si však pouze takové množství, která zvládnu. Prioritou je pro mě spokojený klient, ne jejich množství. A kde Vám svatbu zorganizuji? Prioritně se zabývám Prahou, oblastí středních Čech, ale bezproblému to může být i Jihomoravský kraj, kde mám přehled o dodavatelích. Další varianty míst záleží prozatím na domluvě a možnostech.