Proč Proč Proč

Zorganizovat a naplánovat svatbu není úplně tak jednoduchá věc, jak se občas zdá. Bez pochyb to zvládne každý z nás, otázkou je však jak? Pokud nejste pracovně tolik vytížení, jistě vám zbyde čas na to obcházet dodavatele a vyměnit si několikráti nespočet mailů s tiskařskou či jinou 

agenturou, ale co potom, když jste do večera v práci, doma máte povinnosti a místo vytváření tabulky s potvrzováním účasti vašich hostů, by jste chtěli se svým snoubencem/snoubenkou raději vybírat píseň pro první svatební tanec. Plánování a  organizování totiž není jen o tom vybrat si barvy a dekorace, ale hlavně o komunikaci s dodavateli a to může být občas pořádná práce : )

Znám několik lidí, kteří si svou svatbu naplánovali naprosto skvěle a dokonce je to i bavilo, všechno to zařizování, vyřizování, komunikace, telefonáty… na svůj svatební den si už však nechali čistou hlavu a vše naplánované mi předali. Proč? Protože si chtěli svůj den užít jako nevěsta a ženich, ne jako organizátoři : )

Svoji práci miluji, protože pomáhám lidem naplánovat jejich jedinečný den a pak si ho náramně užít. Je to kolikrát pěkná dřina, abych pravdu řekla, ale nic není lepší, než když po perném dni vidíte, že má práce za to stála a vše je naprosto dokonalé : )

 

Co je také mou prací a v jakých situacích jsem tu byla? 

Plánuji, organizuji, komunikuji, vybírám..Jsem tu pro vás od vašeho zasnoubení až do konce vašeho svatebního dne. A zůstávám, i když dojde k nečekaným situacím, které nás potkávají téměř každý den a není vyjímkou, že i v ten svatební. Řídím se heslem: Nepanikař, vše se dá řešit!

 

Byla jsem tu….

Když došlo k nedorozumění mezi floristkou a nevěstou a místo navázaných kytic nám přivezli jen stonky kopretin…

Když se kočka chtěla pochlubit svým úlovkem po obřadu ve svatební uličce 

Když novomanželé chtěli více fotografií a jídlo na hostině chladlo

Když nám vypadla elektřina a zábava vázla

Když přátelé dostali nápad o únosu nevěsty a vy jste o to nestáli

Když jste měli příbuzného, který chtěl fotit, když vy jste nechtěli

Když se do vašich rozhodnutí pletli rodiče a schylovalo se k hádce

Když nás při obřadu překvapil nečekaný déšť

Když měl oddávající nemalé zpoždění

Když se nám hudba nevešla do plánovaného místa

 

 

JAKÉ SVATBY ORGANIZUJI?

Mnoho svatebních koordinátorů má vymezené hranice, které zpravidla znemožňují svatbám pod dvěstě tisíc korun si je najmout. Já si však myslím, že i s menší nebo levnější svatbou je plno práce a nevidím tak důvod, proč tyto klienty odmítat. Naopak bych stála o to, aby tak, jako v jiných zemích byl svatební koordinátor naprosto běžně poskytovanou službou, kterou si může dovolit každý z nás. Žádná svatba pro mě není moc malá a zároveň se nebojím velkých výzev. Nezáleží mi na velikosti svatby, nabírám si však pouze takové množství, která zvládnu. Prioritou je pro mě spokojený klient, ne jejich množství. A kde vám svatbu zorganizuji? Prioritně se zabývám oblastí středních Čech a bezproblému to může být i Jihomoravský kraj, kde mám přehled o dodavatelích. Další varianty míst záleží na domluvě a možnostech.

 

 

 

 

Jaký rozdíl je mezi organizací a koordinací svatby? 

Organizace a koordinace jsou dvě odlišné služby. Organizace svatby je kompletní plánování vašeho dne, které začíná rok a méně před vaší svatbou. Od plánování místa, data a papírových věcí se dostaneme až k těm nejdetailnějším věcem, jako jsou ty nejrůznější dekorační prvky na vaší hostině.  Koordinace je potom služba, která souvisí pouze s vašim svatebním dnem, tedy že se postarám o to, aby všichni a vše bylo na správném místě a vy se nemuseli ve váš den o nic starat. Zkrátka tak, jak jste ji vy nebo my společně naplánovali, tak jak jste si svou svatbu vysnili, taková v ten den bude! To je má práce : )

 

 

Jak to všechno probíhá?

První schůzka je nezávazná, dozvíte se, jak funguji, co je pro mě prioritní a především jak na vás působím. Ne všichni musíme být na stejné vlně, a proto se s vámi ráda poznám před tím, než si na něco oboustranně kývneme : ) . Pokud si padneme do oka, začneme s přípravami, zvolíte si cenový balíček, který bude pro vás ten pravý a pustíme se do toho. Každý pár je jiný, má jiné priority, požadavky i představy, proto i postup příprav je  různý, ale vždy pro vás šitý na míru ; )

 

 

 

Co vám tedy mohu nabídnout?

           plánování svatby od A do Z

           asistenci při plánování svatby

           koordinaci obřadu nebo celého dne

           registrovaná partnerství

           symbolické obřady

           mimo jiné na vyžádání organizaci rozlučky se svobodou nebo žádosti o ruku aj.