+420 731 238 899
veronika@svatebniguru.com


KOORDINACE


Jste skvělý organizátor a plánování vás baví, máte na to čas, ale v den D nechcete zastávat roli nevěsty i organizátorky zároveň. 

Když se chystáte říci své “Ano”, nechcete k obřadu nahánět svou rodinu, hledat svědky nebo úkolovat své nejbližší. Nehodláte mít zapnutý telefon a neustále sledovat, zda někdo z dodavatelů nevolá třeba jen proto, že neví, kde zaparkovat. Počítáte s tím, že v den svatby bude mít spousta lidí na Vás otázky typu “kam to máme umístit?, s hudbou se sem nevlezeme… " Chcete být zkrátka v klidu a se svými nejbližšími si vychutnávat každý okamžik. Naprosto Vám rozumím, a proto zde máte mě a to do Vašeho obřadu či do počátku volné zábavy.


ORGANIZACE SVATBY


Nejste organizační typ? Nebaví vás to a nebo jen nemáte dostatek času? Jste oba tolik zaneprázděni, že plánování v celé parádě by vás stálo váš jediný společný čas? V této fázi nastupuji já, abych vám pomohla vše naplánovat. Já vyberu dodavatele, vy si zvolíte, co se vám líbí. Provedu vás svatbou tak jednoduše, že nebudete chtít, aby to skončilo  : )

Zvolte si variantu all inclusive nebo jen částečnou organizaci.

 

 

 


SVATEBNÍ GURU


Právě jste se zasnoubili a v hlavě máte miliony nápadů a představ, ale najednou nevíte, kde začít? Nebo jste uprostřed plánování a začínáte se ztrácet? Potřebujete pomoci s harmonogramem, zasedacím pořádkem nebo s čímkoliv jiným? Máte dotazy, na které ještě nemáte odpovědi? Potřebujete se někde odpíchnout, podpořit nebo poradit? Pak můžeme jen posedět u čaje nebo kávy a nasměrovat vše a všechny, tak jak se patří! Zvolte si balíček nebo se pojďme sejít pouze na hodinku v příjemné kavárně 🙂