+420 731 238 899
veronika@svatebniguru.com

CENA ZA SVATEBNÍ KOORDINACI

Cena svatební koordinace se pohybuje v rozmezí 4.000Kč a 8.000kč za jednu až dvě svatební koordinátorky. Cena se odvíjí podle toho, zda máte zájem o koordinaci do obřadu nebo celého dne, také záleží, kdy obřad máte a okrajově také kolik hostů na Vaší svatbě bude. V ceně koordinace je však zahrnuta případná druhá koordinátorka, jeli potřeba, doprava na místo svatby v Praze a jejím okolí, předsvatební schůzka i tvorba harmonogramu pro Vás i Vaše dodavatele.

ZJISTIT CENU

 

CENA ZA ORGANIZACI SVATBY

Cena za organizování svatby je více náročná na odhad, protože každý klient je sám o sobě jedinečný, má jiné představy i požadavky. Někdo má mnoho kontaktů, kterých chce využít, někdo naopak vůbec nechce mít starosti s touto ani jinou administrativou. Proto i cena může být velmi pohyblivá a může začít i na ceně 16.000Kč za částečnou organizaci, která vede přes nějaký ten průměr od 26.000kč a může se dostat samozřejmě i výše. Vše se odvíjí od toho, zda budete chtít zajistit vše, jaké máte představy o místě a do jakých detailů a netradičních věcí se chcete pouštět. Po kontaktování mě a zodpovězení pár mých dotazů jsem schopná zaslat hrubý odhad ceny ještě předtím než se nezávazně potkáme.

ZJISTIT CENU

 

CENA ZA SVATEBNÍ PORADENSTVÍ

Ano, i to je někdy třeba a může být velmi nápomocné nevěstám, které potřebují odrazit se ode dna a začít plánovat, neví si s něčím rady, potřebují oporu, informace, doporučení, pomoc se sestavením harmonogramu a s čímkoliv jiným, co je k organizaci svatby potřeba. Moje cenová sazba za hodinu je 500kč a lze vymyslet i nějaký vícehodinový balíček, který můžeme rozložit na více částí v průběhu Vašeho plánování.