KOORDINACE


Jste skvělý organizátor a plánování vás baví, máte na to čas, ale v den D nechcete zastávat roli nevěsty i organizátorky zároveň. 

Když se chystáte říci své “Ano”, nechcete k obřadu nahánět svou rodinu, hledat svědky nebo úkolovat své nejbližší. Nehodláte mít zapnutý telefon a neustále sledovat, zda někdo z dodavatelů nevolá třeba jen proto, že neví, kde zaparkovat. Počítáte s tím, že v den svatby bude mít spousta lidí na vás otázky typu “kam to máme umístit?, s hudbou se sem nevlezeme… A proto zde máte mě a to do Vašeho obřadu či do počátku volné zábavy.


ORGANIZACE SVATBY


Nejste organizační typ? Nebaví vás to a nebo jen nemáte dostatek času? Jste oba tolik zaneprázděni, že plánování v celé parádě by vás stálo váš jediný společný čas? V této fázi nastupuji já, abych vám pomohla vše naplánovat. Já vyberu dodavatele, vy si zvolíte, co se vám líbí. Provedu vás svatbou tak jednoduše, že nebudete chtít, aby to skončilo  : )

Zvolte si variantu all inclusive nebo jen částečnou organizaci.


SVATEBNÍ GURU


Právě jste se zasnoubili a v hlavě máte miliony nápadů a představ, ale najednou nevíte, kde začít? Potřebujete jen pomoct s harmonogramem nebo s čímkoli jiným? Nebo máte třeba jen nižší rozpočet, do kterého se vám už koordinátor nevleze, pak můžeme jen posedět u čaje nebo kávy a nasměrovat vše a všechny, tak jak se patří! Zvolte si balíček nebo se pojďme sejít pouze na hodinku:)